Kariéra v RE/MAX

Chcete pracovať pre prestížnu medzinárodnú spoločnosť?

 

 

 

 

  • Hľadáte nezávislosť?

  • Vyhovuje vám flexibilná pracovná doba?

  • Ste realitný maklér / maklérka a nie ste spokojný s vlastným ohodnotením?

  • Zdá sa vám, že z provízií, ktoré zarobíte, vám zostane príliš malá časť?

  • Začnite pracovať pre RE/MAX a spoznáte, že RE/MAX JE SKUTOČNE INÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ.

Porovnajte si spoločnosť, pre ktorú pracujete s výhodami v realitnej sieti RE/MAX.

  RE/MAX Logo Vaša spoločnosť
Výška provízie pre makléra až do 80%
Áno
 
Možnosť zdieľania databázy tisícok nehnuteľností na celom svete
Áno
 
Absolútna sloboda a nezávislosť pri obchodnej transakcii s klientom
Áno
 
Viac ako 40 rokov skúseností v realitách
Áno
 
Schopnosť prežiť na stagnujúcom trhu potvrdená históriou
Áno
 
Unikátny mentoringový program zvyšujúci vašu produkciu
Áno
 
Medzinárodne známe logo
Áno
 
Narodná celoplošná reklama
Áno
 
Korporátny imidž
Áno
 
Korporátne web stránka
Áno
 
Satelitná televízia
Áno
 
Vzdelávací program pre majiteľov a lídrov kancelárií
Áno
 
Možnosť budovania si osobného marketingu a imidžu makléra
Áno
 
Kontinuálny vzdelávací program maklérov obchodných zručností
Áno
 
Unikátne grafické centrum pre tvorbu reklamných materiálov makléra
Áno
 
Online referenčný systém
Áno
 
Sieť napriamo spolupracujúcich maklérov na celom svete
Áno
 
Vlastná univerzita
Áno
 
Korporátna komunikácia a marketing
Áno
 
Globálne investície do reklamy
Áno
 
Výročné stretnutia všetkých členov siete
Áno
 
Program schválených dodávateľov s výhodnými obchodnými podmienkami
Áno
 
Ocenenia a špeciálne hodnotenie maklérov
Áno
 

 

V RE/MAX dostanete priestor pre rast, ktorý nie je ničím obmedzený. RE/MAX je domov pre tých najlepších z najlepších.

Hlavné výhody práce realitného makléra RE/MAX

Úspešná nadnárodná firma.

RE/MAX je najúspešnejšia sieť realitných kancelárií v Slovenskej republike i vo svete. Od svojho založenia sa naša sieť nepretržite rozrastá a v súčasnosti s nami pracuje viac ako 89 000 realitných maklérov po celom svete. S RE/MAX získavate zázemie silnej nadnárodnej firmy.

Časová nezávislosť.

Chcete venovať viac času svojej rodine? Chýba vám čas na vaše záujmy a koníčky? 

Možno máte iný dôvod, prečo hľadáte perspektívnu prácu s flexibilnou pracovnou dobou. S RE/MAX ste svojim vlastným pánom. Máte maximálnu kontrolu nad svojím časom a je vašim rozhodnutím, ako si svoj čas rozvrhnete.
Podnikateľská nezávislosť a podpora spoločnosti RE/MAX 

Nevyhovuje vám klasické zamestnanie s dohľadom a neustálou kontrolou vášho šéfa? Radi by ste skúsili nezávislosť, ale bojíte sa neúspechu? Skúste RE/MAX. Unikátna koncepcia spoločnosti RE/MAX vám dáva šancu plne rozvinúť vaše podnikateľské nadanie a zároveň vám umožňuje ovplyvňovať mieru podpory, ktorú potrebujete k svojmu úspechu. S RE/MAX pracujete pre seba, nie však sami. Máte možnosť zvoliť si vlastnú formu osobnej propagácie ako sú napr. vlastné vizitky, reklamné nápisy na aute a pod. To však neznamená, že ste na všetko sami. RE/MAX vám poskytne potrebnú podporu, napr. webovú prezentáciu, pravidelné školenia, možnosť zúčastniť sa veľkých a medzinárodných realitných projektov, prístup na medzinárodné referenčné ponuky alebo regionálnu reklamnú a marketingovú podporu.

Národný a medzinárodný systém referenčných ponúk

S RE/MAX nebudete limitovaní hranicami Slovenska. S RE/MAX môžete predávať nehnuteľnosti v Slovenskej republike i za jej hranicami. Tiež vaši klienti budú mať z pohodlia vašej kancelárie prístup k ponúkaným zahraničným nehnuteľnostiam.

Prepracovaný systém školení

Systém školenia RE/MAX zahŕňa vstupné a ďalšie špecializované školenia. Môžete sa vzdelávať i prostredníctvom intranetových stánok, kde máte k dispozícii vzdelávacie semináre na rôzne témy.Tieto semináre boli vytvorené pre vlastnú satelitnú televíziu RE/MAX v Severnej Amerike a ostatným regiónom sú k dispozícii formou videonahrávok. RE/MAX disponuje trojstupňovým kariérnym modelom vzdelávania. V priebehu svojej kariéry v RE/MAX môžete prejsť veľmi širokou škálou tréningov a školení, ktoré zo začínajúceho makléra urobia napríklad úspešného majiteľa realitnej kancelárie. Pretože "sky is the limit".

Firemná kultúra založená na vysokých etických štandardoch a profesionálnom prístupe

Spoločnosť RE/MAX je pyšná na svoju firemnú kultúru, ktorá je založená na profesionálnom prístupe, vysokých etických štandardoch, nepretržitom vzdelávaní, zdieľaní nápadov a osobných kontaktov svojich členov. Každoročne organizujeme medzinárodné i národné stretnutia, na ktorých máte jedinečnú príležitosť stretnúť sa so svojimi kolegami zo zahraničia a nadviazať osobné kontakty tak dôležité v oblasti realít.

Maximálne ohodnotenie

Východiskom koncepcie RE/MAX je maximálne odmeňovanie realitných maklérov. S RE/MAX vám zostane až 80% získanej provízie výmenou za podieľanie sa na prevádzkových nákladoch kancelárie.

Pracujte pre seba, ale nie sami! RE/MAX vám pomôže naštartovať vašu kariéru realitného makléra. RE/MAX Slovensko i majitelia kancelárie sú tu predovšetkým preto, aby vám pomohli rozvíjať váš vlastný biznis, a nie naopak. 

Chcete sa stať najlepšími v odbore realít?

V prípade záujmu o pozíciu realitného makléra vyplňte, prosím, kontaktný formulár - TU.

Mentor

Pre naše kancelárie hľadáme skúsených profesionálov, ktorí sa s prehľadom vyznajú v realitnej problematike a v obchode. Ak ste schopní tieto svoje znalosti odovzdať zvereným maklérom, hľadáme práve vás.

RE/MAX vám ponúka široké možnosti vzdelania nielen v realitnej problematike, ale aj problematike tréningu a koučingu. Pomôžeme vám s prvými krôčikmi v tejto pozícii a budeme naďalej rozvíjať vaše schopnosti.

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že ponúkame podnikateľskú príležitosť, ku ktorej je potrebné mať živnosť. Práca realitného makléra nie je na zamestnanecký pomer.

 

 

Súbory musia byť menšie ako 2 MB.
Povolené typy súborov : gif jpg png txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml.
V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem RE/MAX Slovakia (v zastúpení spoločnosťou SLOVAKIA TOP ESTATES, s.r.o., Cesta na Senec 2/A, 824 01 Bratislava-Ružinov, IČO: 36 276 065) súhlas so spracovaním môjho mena, priezviska, telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk a informácií o realitnej sieti RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. alebo o službách realitných maklérov a kancelárií siete RE/MAX Slovakia, RE/MAX Europe a RE/MAX LLC. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú a to do splnenia účelu, na ktorý sa súhlas udeľuje. udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@re-max.sk.